CustomBlades informacje o sklepie - CustomBlades klingi, głownie, noże custom, knifemaking
Nowość
lima.jpg

Lima

Cena:140.00PLN
Subskrypcja

Wizyt:
Dzisiaj: 182Wszystkich: 874899

O firmie

CustomBlades.eu to efekt wieloletniej pasji ręcznego wytwórstwa noży. W ciągu ponad 10 lat w tym rzemiośle wielokrotnie miałem okazję spotkać się z osobami, które chciałyby wykonać swój nóż własnoręcznie, lecz brak dostępu do warsztatu, oraz umiejętności obróbki stali uniemożliwiały im tą czynność. Wielokrotnie osoby te poszukiwały gotowych kling, do których mogłyby wykonać rękojeść wg własnych pomysłów i preferencji, a dostępne w sprzedaży firmowe klingi nie spełniały ich oczekiwań.

CustomBlades.eu wystartował 01.01.2015r. i od tego czasu do klientów trafiło ok. 15 tysięcy głowni w 100% wykonanych ręcznie w Polsce.

Oferowany w sklepie asortyment powstaje wyłącznie dzięki pracy rąk, bez udziału maszyn CNC. Cały proces odbywa się w jednym warsztacie bez udziału podwykonawców - od projektu, poprzez cięcie stali, szlifowanie, obróbkę cieplną po wykończenie produktu. Dzięki kontroli wszystkich etapów produkcji mam pewność że wypuszczany w świat produkt jest bardzo dobrej jakości.

Towar dostarczany jest na cały świat, zarówno do klientów indywidualnych jak i do współpracujących sklepów.

CustomBlades.eu od lat jest wystawcą na CEKE (Central Europe Knives Exhibition) odbywającej się w Warszawie każdego października oraz kilku innych imprez lokalnych.

  

Wspieranie lokalnych inicjatyw takich jak sponsoring zawodów sportowych, prowadzenie zajęć dla Jednostki Strzeleckiej 1007 im. Mariana Sołtysiaka ps. Barabasz są ważnym elementem działalności.

Dlaczego warto kupować w CustomBlades.eu? Bo otrzymujecie Państwo produkt w 100% Polski, wykonany w całości ręcznie w legalnie działającej firmie, dzięki czemu nie tylko wspieracie rodzime rzemiosło ale również macie gwarancję na zakupione produkty, obsługę serwisową oraz przysługują Państwu wszystkie prawa konsumenta przewidziane prawem.

Zapraszam do skorzystania z oferty,

Marcin Tomaszewski

Facebook